top of page

Bardaklarınızı hazırlayın #EnDemliKongre başlıyor 

❤️💚💙

Rteübat kongre Bat Rize Kongre

Heyecanla beklediğimiz gün sonunda geldi. 

RTEÜBAT 6.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi’nin başvurularını açtık.

 

Farklı kuruluşlardan çok değerli bilim insanlarını ağırlayacağımız,

özgün öğrenci sunumlarına özel yer ayırdığımız kongremiz, katılımlarınızla güçlenecektir.

 

Hepinizi geleceğin teknolojileriyle tanıştıracak bilimsel program, simülasyon merkezimizde gerçekleşecek bilimsel workshoplar ve eğlenceli deneyimler kazandıracak sosyal workshoplarla zenginleştirdiğimiz, Karadeniz'in eşsiz doğasında sosyal programlarıyla 25-26-27 Mayıs tarihinde #EnDemliKongre'mize bekliyoruz.

🌟25 Mayıs Cumartesi günü başlıyoruz 🥳🥳🥳

Ülkemizin dört bir yanından gelen değerli hocalarımızın ve siz aktif katılımcıların bulunduğu bilimsel program, ardından Türkiye’deki sayılı merkezlerden biri olan simülasyon merkezimizde sizi hekimliğe taşıyacak bilimsel workshoplar… Kısaca hayatınızın deneyimi 😉

 

Akşamında denize sıfır Babillon Hotel’de eğlenceye doyacağınız keyifli bir Gala Yemeği sizleri beklemekte.

 

🌟26 Mayıs Pazar günü devam edecek bilimsel programımız sonrası farklı alanlarda size sunduğumuz sosyal workshop seçenekleriyle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

🌟27 Mayıs Pazartesi istediğinizi seçebileceğiniz 3 farklı rota seçenekleriyle Rize’nin eşsiz güzelliklerini keşfederken zipline, rafting gibi eğlenceli aktiviteler yapabileceğiniz ve horon-tulum eşliğinde Rize'nin olmazsa olmazı Ayder Yaylası'nda eğlenerek günü noktalayacağımız sosyal programımız kongremize son dokunuşunu yapıyor.

 

Kongremiz boyunca 5 yıldızlı Babillon Hotel’de 3 gece 3 gün konforlu ve kaliteli bir konaklama imkanı sunuyoruz.

 

⏳⏳⏳

BABİLLON HOTEL HAKKINDA

Karadeniz' in tam kenarında, dalga sesleri ile şık ve zevkli bir anlayışı lüks ve konforla buluşturan Babillon Hotel'in ayrıcalıklarla dolu dünyasında konaklayacaksınız. Kongrenizi zevkli ve bir o kadarda keyifli geçirmeniz için gerekli olan tüm hizmetleri, profesyonel kadrosu ile en ince ayrıntısına kadar sizin adınıza düşünüyor. Her biri birbirinden özel konsepte sahip odaları ile göz dolduran Babillon Hotel tüm restaurantlarında dünya mutfaklarından seçkin lezzetleri, Osmanlı mutfağının unutulmaya yüz tutmuş tatları modern pişirme teknikleriyle günümüze uyarlıyor. Sağlık, güzellik ve eğlenceye dair hizmetleri, özgün konukseverliği ile dünya standartlarında sizlere sunuyoruz.

Rteübat kongre Bat Rize Kongre
bottom of page